top of page

Jaki wybrać zabieg na twarz?

Zaktualizowano: 6 lut 2022

Dostrzegłaś, że zmarszczek jakby więcej, że przebarwienia lub trądzik jakby bardziej widoczny, a może cera jakaś bez blasku i zmęczona? Jest decyzja - wizyta u kosmetyczki. Wchodzisz na stronę internetową, a tam takie bogactwo możliwości, protokołów zabiegowych, najnowszych technologii, czytasz, czytasz … i nie wiesz :) Bo jeden zabieg lepszy od drugiego, i ten kusi i ten nęci...


Kochane, tak już musi być, że oferta gabinetów będzie coraz bogatsza, powstają nowe coraz bardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne, powstają nowe kosmetyki i nowe ulepszone protokoły zabiegowe. Kosmetyka to branża w ciągłym bardzo intensywnym rozwoju. Każdy szanujący się gabinet trzyma rękę na pulsie i wprowadza kilka nowości rocznie, oczywiście my też! A wszystko dla Was, szanowne klientki, by mieć jak najwięcej skutecznych rozwiązań, na wasze problemy z cerą.


Tylko jaki teraz zabieg wybrać?

Mały quiz – wybierz odpowiedź:

a) Taki, jak koleżanka. Była zadowolona, podobało jej się i naprawdę świetnie wygląda

b) Taki, jak w telewizji / prasie kobiecej polecają, bo HIT?

c) Taki, jak kiedyś miałaś u innej kosmetyczki.

d) Taki, jaki Ci zaproponuję, kiedy przyjdziesz na darmowe konsultacje


„Poproszę to samo co Goździkowa” nie bardzo działa w gabinecie kosmetycznym. Każdy człowiek jest inny, Twoja cera też jest inna niż u koleżanki, a nawet inna niż Twoja własna 2 lata temu. Inne zabiegi zaproponuję na zimę a inne na lato. Inaczej wygląda oferta zabiegów bankietowych, po których wychodzisz z naszego gabinetu lśniąc jak gwiazda, a inaczej terapeutycznych, po których lepiej przez 2 -3 dni lepiej się nikomu nie pokazywać ;)


Drogie Panie, drodzy Panowie - pozwólcie nam zrobić swoją robotę, to my jesteśmy fachowcami, ukończyłyśmy odpowiednie szkoły i niezliczone kursy, potrafimy zdiagnozować skórę i zaproponować 2-3 rozwiązania najlepsze dla danego konkretnego przypadku.

Od swoich klientek oczekuję tylko jednego – deklaracji, jak często będą do mnie chodzić (dodaję przy tym zwykle, żeby pamiętały, że do końca życia ;)

Raz w tygodniu? Wspaniale, postawimy na różnorodność w terapii.

Raz na 2 tygodnie? Świetnie, oto plan zabiegowy.

Raz na miesiąc? Bardzo dobrze, oto moja propozycja na te wizyty.

Raz na kwartał? Pięknie, może peeling i regeneracja?

Kochane, raz na jakiś czas jest lepiej niż NIC, zapraszam serdecznie, do zobaczenia!199 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jak się przygotować do masażu?

Jeżeli to Twoja pierwsza wizyta u nas i nie wiesz, czego oczekiwać, czy zabrać ze sobą ręcznik, jak się ubrać, zachować itd. , to warto się zapoznać z tymi poradami : Zachowaj higienę jak na herbatkę

Ciało, umysł, duch – CUD

Harmonia i równowaga tych trzech elementów decyduje i jakości życia, dobrostanie. Nie można mówić o pełni życia i harmonii, gdy któryś z tych elementów jest w zaburzeniu lub jest po prostu zaniedbany.

Commentaires


bottom of page