top of page

Jak się przygotować do masażu?


Jeżeli to Twoja pierwsza wizyta u nas i nie wiesz, czego oczekiwać, czy zabrać ze sobą ręcznik, jak się ubrać, zachować itd. , to warto się zapoznać z tymi poradami :

 • Zachowaj higienę jak na herbatkę u cioci. Jeżeli jesteś bezpośrednio po pracy, z podróży itd. możesz skorzystać z prysznica przed zabiegiem u nas, uprzedź nas tylko, żebyśmy zarezerwowali więcej czasu na twoją wizytę.

 • Nie musisz NIC zabierać ze sobą – ręcznika, specjalnej bielizny, czy chusteczek - wszystko dostępne jest na miejscu. Jednorazowe lub wyprane, czyściutkie i pachnące.

 • Zaplanuj przyjście 5-10 minut przed umówioną godziną – ta oznacza domyślnie rozpoczęcie zabiegu a nie stanięcie w drzwiach salonu.

 • Jeżeli wiesz, że się spóźnisz, daj nam proszę znać. Zdecydujemy wspólnie, czy będzie wystarczająco czasu na wykonanie zabiegu, czy może będzie wersja skrócona, a może to nie będzie żaden kłopot J Zwykle planujemy minimum 15 minut przerwy między jednym zabiegiem a drugim ( żeby posprzątać i przygotować gabinet na kolejną wizytę, ale też żeby masażysta miał czas na regenerację). Nasz gabinet to nie fabryka, nie lubimy pośpiechu, dajemy naszym klientom przestrzeń do spokojnego dojścia do siebie po zabiegu, przebrania się w spokoju i bez poganiania.

 • Warto skorzystać z toalety przed masażem, zwłaszcza takim dłuższym. Po co się zastanawiać, czy poprosić o przerwę, czy jednak zacisnąć zęby i zwieracze ;) Podpowiadam, że jakby co, to zdecydowanie lepiej zrobić krótką przerwę i potem maksymalnie cieszyć się masażem.

 • Poświęć 15 sekund na początku, żeby posłuchać terapeuty – mówię wtedy, co trzeba zdjąć, co z butami, jak się położyć, czy trzeba mieć maseczkę, itp.

 • Jeżeli to masaż leczniczy, to po krótkim wywiadzie i diagnozie ustalamy najpierw plan działania.

 • Przed położeniem się, wycisz telefon, to Twój czas. Nie rozpraszaj się dźwiękiem powiadomień, dzwonkiem połączenia czy przypomnienia.

 • Idąc za przykładem mojej własnej osobistej Babciusi powiedz głośno i radośnie “JUŻ!” albo “GOTOWE!”, gwarantuję, że w czasie Twoich przygotowań zdążę umyć ręce i będę już czekał na Twój znak.

 • Nawet jeśli nic nie powiesz, zanim wejdę zapukam, żeby nie zastać Cię w trakcie przygotowań.

 • Jeżeli masz dłuższe włosy, to warto mieć gumkę lub klamrę, żeby je upiąć. Niektóre masaże głowy i twarzy spowodują, że włosy będą naolejone, i / lub w nieładzie.

 • Uwaga, makijaż może stworzyć efekt pandy …. zerknij do lusterka zanim wyjdziesz po zabiegu, albo ignorując spojrzenia przechodniów na ulicy, z dumą i godnością zanieś swoją pandę do domu J


A po masażu…. opowiedz swoim przyjaciołom , znajomym, rodzinie, znajomkom, kierowcy w autobusie (ale nie podczas jazdy J ) jakiego to pięknego masażu doznałaś/ doznałeś w salonie SUPERNOVA !

647 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ciało, umysł, duch – CUD

Harmonia i równowaga tych trzech elementów decyduje i jakości życia, dobrostanie. Nie można mówić o pełni życia i harmonii, gdy któryś z tych elementów jest w zaburzeniu lub jest po prostu zaniedbany.

Jaki wybrać zabieg na twarz?

Dostrzegłaś, że zmarszczek jakby więcej, że przebarwienia lub trądzik jakby bardziej widoczny, a może cera jakaś bez blasku i zmęczona? Jest decyzja - wizyta u kosmetyczki. Wchodzisz na stronę interne

1 Comment


Masaż może być nie tylko relaksujący dla ciała, ale także świetnym doświadczeniem dla duszy. Przy okazji, odwiedzając salon masażu, zawsze zwracaj uwagę na dostępność pokrowców na fotele kosmetyczne: https://chila.pl/catalog/pokrowce-na-fotele. Dobrej jakości salony zawsze je mają!

Like
bottom of page